BIG
partner współpracujący

KREDYT NA ZAKUP SAMOCHODU

                


 

Kredyt samochodowy dla firm na oświadczenie o dochodach:

 • przeznaczony dla firm
 • wymagamy tylko 6 miesięcy prowadzenia działalności
 • nie wymagamy zaświadczeń z ZUS i US
 • kredytujemy: samochody nowe, używane, sprowadzone z zagranicy, ciągniki siodłowe, busy, autobusy, skutery, motory
 • decyzja w 1 godzinę
 • wniosek na kredyt składasz przez internet nie wychodząc z domu
 • kredyt samochododowy już dla 21 latków! Totalna rewolucja!

 

NAJLEPSZA OFERTA KREDYTU SAMOCHODOWEGO
NA RYNKU!

SPRAWDŹ NAS, ZADZWOŃ 695 387 448
(czynny pn-pt od godz. 8-17)

                     

 

Kredyt samochodowy dla osób pracujących na oświadczenie o dochodach:

 • przeznaczony dla osób pracujących
 • nie wymagamy zaświadczeń o dochodach
 • wymagamy tylko terminowej historii kredytowej
 • dla klientów poniżej 25 roku życia wymagany poręczyciel
 • kredyt na: samochód, skuter, motor, busa itp
 • decyzja w 1 godzinę
 • wniosek składasz przez internet nie wychodząc z domu
 •  
 • Kredyt samochodowy - krok po kroku

Jak wygląda uproszczona procedura uzyskania kredytu na samochód ?
Rozmowa z doradcą. 

W rozmowie z doradcą musimy podać takie dane: średni miesięczny dochód netto, ilość osób w rodzinie, wiek, sumę posiadanych zobowiązań kredytowych, rodzaj i okres zatrudnienia lub prowadzenia działalności gospodarczej. Konieczne jest podanie również informacji na temat samochodu, który chcemy kupić: marka i model, rok produkcji, cena, wskazanie sprzedawcy. Na podstawie dwu powyższych doradca kredytowy jest w stanie przygotować ofertę kredytową.

Przygotowanie oferty dla Klienta. 

W uzgodnieniu z doradcą możemy dobrać optymalny okres kredytowania do preferowanej przez nas kwoty raty kredytowej. Ustalamy również wkład własny. Banki uniwersalne będą żądały od nas wkładu własnego, np. 20%, banki samochodowe (np. Getin, Santander) większość samochodów są natomiast w stanie sfinansować w 100%, czyli przy zerowym wkładzie własnym. Jeśli wymagana jest wpłata własna to uzależniona ona jest od wieku samochodu oraz kwoty kredytu.

Składamy wniosek. 

Jeśli warunki kredytu ustalone z doradcą odpowiadają nam, możemy złożyć za pomocą doradcy wniosek o kredyt. Polega to zwykle na podpisaniu przygotowanego wniosku oraz oświadczenia o dochodach oraz przedstawieniu podstawowych dokumentów: 2 dokumentów tożsamości, w przypadku działalności gospodarczej dokumentów rejestrowych firmy. Decyzja o przyznaniu kredytu zwykle wydawana jest w ciągu najdalej 24 godzin.

Podpisujemy umowę.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej doradca generuje niezbędną dokumentację i w przypadku banków dysponujących doradcami mobilnymi przyjeżdża do Klienta w celu podpisania umowy i przekazania Klientowi dokumentów niezbędnych do ustanowienia zabezpieczeń. Musimy pamiętać, że do zaciągnięcia zobowiązania konieczna jest zgoda współmałżonka.
Rejestrujemy samochód. Następnie Klient może pobrać od sprzedawcy dokumenty niezbędne do zarejestrowania pojazdu, oryginalna fakturę zakupu lub umowę kupna i wraz z umową cesji praw na rzecz banku udać się do wydziału komunikacji , aby zarejestrować swój samochód.

Ubezpieczamy auto.

Kolejny etap to ubezpieczenie samochodu przez Klienta i wpisanie cesji praw z ubezpieczenia na rzecz banku. Po dopełnieniu tych czynności doradca kopiuje odpowiednie dokumenty i uruchamia płatność za auto na konto sprzedawcy. Procedura zakończona, możemy cieszyć się naszym samochodem.

 

 

Najczęściej zadawane pytania - kredyt samochodowy 


Jak długo muszę być zatrudniony by dostać kredyt na samochód?

Aktualnie minimalny okres zatrudnienia w aktualnym miejscu pracy wynosi 3 miesiące lub miesiąc w przypadku zmiany zakłądu pracy.

Czy można uzyskać kredyt na samochód bez dokumentowania dochodów?

W procedurzach uproszczonych istnieje możliwość uzyskania kredytu lub leasingu bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych i zaświadczeń. Wystarczy oświadczenie Klienta.

Czy można uzyskać kredyt na 100% wartości samochodu bez udziału własnego?

Tak. Warunki kredytowania dla osób fizycznych oraz dla przedsiębiorców nieco się różnią. Wymagany wkład wlasny uzależniony jest też od rodzaju sprzętu oraz tego czy pojazd jest nowy, czy może używany. Dla przykładu: dla przykładu - możliwe jest skredytowanie nowego i używanego samochodu przy 0% wkładu własnego do kwoty 100.000 PLN dla osób fizycznych. Dla przedsiębiorców kwota ta wynosi 200.000 PLN dla pojazdów nowych lub 100.000 PLN dla używanych - w procedurze pełnej. Procedura uproszczona organicza w/w kwoty do 100.000 PLN.

Jak długo muszę prowadzić działalność aby uzyskać kredyt samochodowy?

Aktualnie minimalny okres prowadzenia działalności wynosi 3 miesiące. Dla spółek z o.o. i S.A. okres ten wynosi 6 miesięcy. Istnieje możliwość odstepstwa od procedury pod warunkiem pozytywnej oceny sytuacji majątkowej i ryzyka kredytowego.

Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu samochodowego?

Tak. Kredyt samochodowy można spłacić wcześniej.

Jaki jest maksymalny okres trwania umowy kredytu samochodowego?

Maksymalny okres kredytu zależy od wieku kredytowanego pojazdu i wynosi do 120 miesięcy dla pojazdów nowych i do 96 miesięcy dla używanych. 
 
Kiedy do kredytu samochodowego wymagany jest poręczyciel?

Najczęściej wymóg przedstawienia poręczyciela kredytu związany jest z brakiem minimalnej zdolności kredytowej, wysokim ryzykiem kredytowym lub brakiem odpowiedniego wieku kredytobiorcy. W różnych bankach wiek ten określa się na 25 - 27 lat.

Dlaczego wymagane jest poręczenie współmałżonka przy kredycie osobistym lub na jednoosobową działalność?

Obowiązujące przepisy prawa w zakresie zaciągania zobowiązań osobistych powodują konieczność uzyskania w opisanych wyżej przypadkach tzw. zgody współmałżona na zaciągnięcie zobowiązania, jeśli małżeństwo posiada wspólnotę majątkową.

Od czego zależy oprocentowanie kredytu?

Oprocentowanie kredytu uzależnione jest od wieku kredytowanego pojazdu, okresu kredytu oraz od waluty.

Kredyt samochodowy - jaki wygląda procedura uzyskania?

Najprościej procedurę uzyskania kredytu można opisać z kilku etapach: 1) Klient decyduje się na złożenie wniosku kredytowego 2) Klient przesyła doradcy niezbędne dokumenty 3) Doradca składa wniosek kredytowy 4) Po uzyskaniu decyzij pozytywnej doradca drukuje niezbędną dokumentację a Klient ma możliwość podpisania umowy kredytowej 5) Klient rejestruje i ubezpiecza pojazd oraz ustanawia zabezpieczenia w postaci umowy przewłaszczenia i cesji praw z polisy ubezpieczeniowej 6) Doradca sprawdza dokumentację i uruchamia kredyt.
 
 

                                  

 

                                                   

 

                                                 SPRAWDŹ NAS, ZADZWOŃ 695 387 448
                                                          (czynny pn-pt od godz. 8-17)