BIG
partner współpracujący

KREDYT HIPOTECZNY

 

      

 

 

 Jest wiele określeń kredytów, ale najbardziej znanym jest kredyt hipoteczny.

Dzięki niemu możemy pożyczyć dużą sumę pieniędzy, na to by, np. kupić działkę na której będzie stał nasz nowy dom, wykupić budynek, by w nim otworzyć działalność, np. biuro.

Jest to specjalna oferta dla tych przedsiębiorstw, które nie są w stanie wyłożyć takich pieniędzy na budynek, lub pojedynczych osób, które chcą zbudować własny dom, ale nie mają na to funduszy.

Dlatego warto wtedy przejść się do naszego biura i zapożyczyć się na odpowiednią sumę pieniędzy, którą potem możemy spłacić. A w międzyczasie zacząć budować swój wymarzony dom.

Jest to świetne rozwiązanie dla wszystkich. Każdy może skorzystać, bez żadnych problemów.

Taki kredyt jest skierowany do tych osób, które chcą mieć własny dom.  Później wystarczy spłacać powoli tą pożyczkę i cieszyć się z naszego nowego domu, biura, bądź innego lokalu, o którym od dawna marzyliśmy i chcieliśmy taki posiadać.

 

 

Kto może wziąć kredyt hipoteczny?

Jeśli chodzi o kredyty hipoteczne, to sprawa ich udzielania jest nieco bardziej skomplikowana. Na przykład zwykły kredyt gotówkowy możemy otrzymać w każdym banku, nawet jeśli nie wykazujemy dużych przychodów.

Z kolei kredyt hipoteczny dla przedsiębiorców lub zwykłych osób fizycznych będzie o wiele trudniejszy do zdobycia, zarówno ze względu na to, że opiewa on na dużą sumę, jak i na to, że spłaca się go zazwyczaj przez kilkadziesiąt lat.

Kto może wziąć kredyt hipoteczny? kredyt kto moze wziasc 300x300

Kto może wziąć kredyt hipoteczny?

Zatem dużo osób zadaje pytania typu:do którego roku życia mozna spłacać kredyt hipteczny. Innym bardzo często pojawiającym się pytaniem jest też co warto wiedzieć o kredycie hipotecznym. Zatem jeśli nie wiemy jeszcze, czym charakteryzują się te właśnie kredyty, a w przyszłości chcielibyśmy zbudować dla siebie dom jednorodzinny, to już teraz musimy wiedzieć o nich kilka najważniejszych faktów. Jak zostało wspomniane, budowa domu to jeden z powodów, na które udziela się kredytu hipotecznego. Innym z nich może być kupno mieszkania z hipoteka lub też chęć wybudowania lokalu użytkowego. Zazwyczaj przy udzielaniu kredytu hipotecznego bank największą uwagę zwraca na dochody osoby, która się o niego ubiega. W związku z tym kredyty hipoteczne dla emerytow są obecnie praktycznie nie do zdobycia, ponieważ w ich przypadku liczy się także wiek, nawet jeśli dochody są duże. W wielu przypadkach kredyt dla samotnej matki także jest dość trudny do zdobycia, jednak wiele zależy od tego, na jaką ma być on kwotę. Wracając jednak do kredytów hipotecznych, warto wspomnieć, że pary mogą ubiegać się o dopłaty do kupna domu. Jednak kwestia rodzina na swoim single nadal jest nierozwiązywalna, ponieważ program ten dotyczy tylko tych osób, które wzięły ślub.

Te osoby, które nie mają stałego zatrudnienia lub umowy o pracę, zastanawiają się nad tym, czy możliwe są kredyt hipoteczny dla wolnych zawodów. W tym przypadku bardzo dużo także zależy od banku, ponieważ jeśli zarabia się dość dużo i zarobki są udokumentowane, wtedy bank może wziąć to pod uwagę i udzielić kredyt takiej osobie, która nie ma stałej umowy o pracę.

 

                                             Masz już kredyt hipoteczny?

                       Nie przepłacaj. Zamień go na tańszy. Skontaktuj się z nami 
                                         i sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

 

 

                                     

            Znalazłeś już ofertę kredytu hipotecznego? Jesteś pewien, że to najlepsza? 


                           Prześlij nam symulację od doradcy lub podaj parametry oferty. 

                                Bezpłatnie sprawdzimy czy nie możesz otrzymać lepszej.