BIG
partner współpracujący

DLACZEGO WARTO KORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG

 


Doświadczenie i szeroka oferta.
Pracują z nami wyłącznie doświadczeni Doradcy, nawet z kilkunastoletnim doświadczeniem w bankach, firmach leasingowych i doradczych.

Brak dodatkowych opłat. Pomagamy oszczędzić pieniądze i czas.

Za nasze usługi nie pobieramy od Klientów żadnych dodatkowych opłat. Pomagamy Kliento oszczędzić pieniądze ! Za naszą pracę związaną z doradztwem, złożeniem wniosku, za wiedzę i doświadczenie, procesowanie wniosku i pomoc Klientowi wynagrodzenie otrzymujemy od instytucji finansowej, jak każdy pracownik. Nie ma ono związku z tym jaki Bank czy firmę leasingową wybierze Klient oraz gdzie otrzyma finansowanie!    

Procedury uproszczone i Wnioski on-line.
Nasi Klienci mają możliwość złożenia zapytania o ofertę lub samodzielnego złożenia niezobowiązującego wniosku on-line dla produktów w procedurze uproszczonej.

Składamy wnioski BEZPOŚREDNIO.
Państwa wniosek zostanie przygotowany i złożony przez naszego doradcę a rozpatrzony bezpośrednio przez oddział lub centralę Banku.

Pomoc profesjonalnego Doradcy.
Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń możemy z całą pewnością stwierdzić, że wielość ofert finansowania i stopień ich zawiłości uniemożliwia Klientowi nie związanemu z branżą finansową dokonanie kompetentnego wyboru najlepszego rozwiązania. Poces wnioskowania, kompletowania niezbędnych dokumentów i uzyskiwania decyzji o przyznaniu kredytu np. hipotecznego jest dla Klienta trudny. Najlepszym rozwiązaniem jest kredyt z kompetentnym doradcą, abyście mogli Państwo podjąć decyzję świadomie i uzyskać najlepsze dostępne warunki.

Do naszej oferty dla Ciebie wybraliśmy produkty 27 banków i 10 firm leasingowych i 11 firm poza bankowych.
Jesteśmy świetnie zorientowani, które z instytucji finansowych mogą być zainteresowane Państwa wnioskiem, biorąc pod uwagę wysokość kredytu, przeznaczenie, typ zabezpieczeń, wyniki finansowe, długość okresu finansowania i inne parametry. Wśród instytucji finansowych z nami współpracującymi znajdują się banki,  firmy leasingowe. Każda z tych instytucji kieruje się innymi kryteriami przy wyborze i akceptacji projektu.

Nasze kontakty i codzienna współpraca z Bankami.
Dzięki naszym kontaktom mamy możliwość kontaktu z osobami decyzyjnych i zainteresowania ich merytorycznie Państwa sprawą. Po wstępnej analizie projektu, jesteśmy w stanie w krótkim czasie odpowiedzieć w którym banku  należy złożyć wniosek i uzyskać jego pozytywne rozpatrzenie.

Opieka i nadzór nad procesowaniem Wniosku.
Dzięki naszej organizacji, doświadczeniu i kontaktom przez cały okres analizy i podejmowania decyzji dotyczących projektów naszych klientów przez wybrane instytucje finansowe mamy możliwości monitorowania przebiegu procesu analizy Państwa wniosku, informowania klientów o aktualnym etapie rozpatrywania wniosku, wyjaśniania ewentualnych wątpliwości analityków.

Łączymy produkty w jeden specjalny pakiet dla Ciebie.
Jesteśmy w stanie przygotować jeden pakiet finansowania, który zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby finansowe, czego nie jest w stanie zrobić żaden pojedynczy bank.